Nosník NZM 50 GZ pro kabelový žlab Merkur šířky 50 mm galvanický zinek ARK-215005 Arkys
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosníky MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592648150053 |
| Šířka (mm): | 22 mm |
| Výška (mm): | 35 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 85 mm |
| Nosnost: | 0,294 kN |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Provedení: | Nástěnná konzola |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
