Nosník NZMU 200 GZ univerzální pro kabelové žlaby Merkur šířky 200 mm ARK-215320 gal.zinek
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosníky MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8592648153207 |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Délka (mm): | 245 mm |
| Nosnost: | 0,49 |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Provedení: | Nástěnná konzola |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
