Nosník NZMU 500 GZ univerzální pro kabelové žlaby Merkur šířky 500 mm ARK-215350 gal.zinek
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosníky MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.906 kg |
| EAN: | 8592648153504 |
| Šířka (mm): | 33 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 545 mm |
| Nosnost: | 1,176 kN |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Provedení: | Nástěnná konzola |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
