Ohřívač vody 10 litrů, ESH 10 O-N Trend plastová nádrž, nad umyvadlo, 2kW/230V 201393 Stiebel-Eltron
Malý zásobník zásobuje jedno odběrné místo se střední potřebou teplé vody. Pokud je odběrové místo často používáno, doporučujeme variantu s větším objemem zásobníku.
Připraven k okamžitému použití.
Nemáte pod dřezem dostatek místa pro malý zásobník?Žádný problém! Pokud chcete, můžete model snadno nainstalovat nad dřez.K tomu slouží dlouhý připojovací kabel se zástrčkou s ochranným kontaktem.Takto zažijete všestranný komfort.
Technické parametry
- Připojovací příkon: 2 kW
- Třída energetické účinnosti: A
- jmenovitý objem: 10 l
- Provedení: Malý zásobník
- Barva: bílá
- Výška: 506 mm
- Šířka: 296 mm
- Hloubka: 276 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4017212013939 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
