Ohřívač vody 10 litrů, ESH 10 O-N Trend + tap, nad umyvadlo s pákovou baterií, 2kW/230V 201395 Stiebel-Eltron
Malý zásobník v sadě s jednopákovou armaturou pro umyvadlo je vhodný pro připojení k jednomu odběrnému místu.
Technické parametry:
- Připojovací příkon 2 kW
- Síťová přípojka: 1/N/PE
- Jmenovité napětí: 230 V
- Frekvence: 50/60 Hz
- Třída energetické účinnosti: A
- Pohotovostní ztráta energie / 24 h při 65 °C: 0,31 kWh
- Jmenovitý objem 10 l
- Množství smíšené vody 40 °C: 19 l
- Rozsah nastavení teplot: 35 - 85 °C
- Způsob montáže: Montáž nad odběrné místo
- Barva: bílá
- Stupeň krytí (IP): IP24
- Výška 506 mm
- Šířka 296 mm
- Hloubka 276 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4017212013953 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
