Ohřívač vody 10 litrů, ESH 10 O-P Plus ocelová nádrž, nad umyvadlo, 2kW/230V 201398 Stiebel-Eltron
Praktický malý zásobník je vhodný právě pro odběrná místa, která jsou blízko sebe.Neboť tento tlakový přístroj lze nejen prostorově úsporně namontovat, ale také velmi snadno ovládat.Díky plynulému nastavení teploty dokáže tento zásobník ideálně pokrýt malou až střední potřebu teplé vody v kuchyni a koupelně.Je vhodný i pro krátkou koupel ve sprše.
- K zásobování jednoho až několika odběrných míst
- Jednoduchý výběr teploty 35 - 82 °C díky plynulému nastavení na přístroji
- Velká kapacita teplé vody, ideální pro kuchyni a koupelnu
- Velmi nízké energetické ztráty díky kvalitní tepelné izolaci
- Praktický indikátor provozního stavu / kontrolka
- Jednoduchá instalace díky zástrčce s ochranným kontaktem
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Objem: 10 l
- Napětí: 230 V AC
- Příkon: 2000 W
- Maximální provozní tlak: 6 barů
- Montáž: svislá, nad odběrné místo
- Hmotnost bez vody: 8 kg
- Rozměry: 506 x 296 x 276 mm
- Energetická třída účinnosti: A
- Stupeň krytí: IP24
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4017212013984 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
