Ohřívač vody 120 litrů Universal EL elektrický, svislá i vodorovná montáž, PSH 120, 231649 Stiebel
Ohřívač vody, nástěnný zásobníkový tlakový elektrický PSH 120 UNIVERSAL EL s objemem 120 litrů pro svislou i vodorovnou montáž od výrobce Stiebel-Eltron
Nástěnné zásobníkové ohřívače vody jsou vhodné pro zásobování jednoho i několika odběrných míst (samostatné a skupinové zásobování) teplou vodou, např. současné zásobování koupelny a kuchyně. Zásobník může být instalován na svislou stěnu svisle nebo vodorovně (přípojky směrem nalevo). Ocelová nádrž je speciálně smaltovaná (CoPro) s přímo aplikovanou pěnovou izolací z PU. Ohřívač disponuje funkcí ochranou proti mrazu, omezení teploty a rychloohřev. Elektronická regulace zaručuje nastavení teploty pomocí ovládacích tlačítek a displeje v rozmezí 7–85°C.
Funkce ECO:
- Funkce ECO Comfort (automatické snížení teploty na 60°C)
- ECO Plus (žádaná hodnota 60°C a 60% nabíjení)
- ECO Dynamic (inteligentní dynamické přizpůsobení potřebě teplé vody)
Technická specifikace:
- objem zásobníku: 120 litrů
- příkon: 3kW
- napájení: 230V jednofázově 1/N/PE
- kmitočet: 50/60 Hz
- tepelná ztráta za 24 hodin při svislé instalaci: 1,05kWh
- tepelná ztráta za 24 hodin při vodorovné instalaci: 1,31kWh
- barva: bílá
- elektrické krytí: svisle/vodorovně = IP25/IP24
- třída energetické účinnosti: C
- hmotnost: 43kg
- přípojky vody: G 1/2 A
Rozměry:
- výška: 1200mm
- šířka: 475mm
- hloubka: 492mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače vody svislé, elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 43 kg |
| EAN: | 4017212316498 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 475 mm |
| Hloubka (mm): | 492 mm |
| Výška (mm): | 1200 mm |
| Krytí (IP): | 25 |
| Energetická třída: | C |
| Napětí (V): | 230 V |
| Objem zásobníku: | 120 litrů |
| Příkon (W): | 3000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
