Ohřívač vody 150 litrů, PSH 150 Trend elektrický ocelová smaltovaná nádrž 2kW, 230V Stiebel-Eltron
Nástěnný zásobníkový tlakový elektrický ohřívač vody PSH Trend s objemem 150 litrů pro vertikální montáž s připojením na napětí 230V od výrobce Stiebel-Eltron
Informace o ohřívači vody PSH Trend :
Tlakový elektrický zásobník teplé vody v novém designu k napájení jednoho nebo několika odběrných míst. Plynulé nastavení teploty v rozmezí 35 °C – 75 °C a automatický ohřev při nedosažení nastavené teploty s možností nastavení ochrany proti zamrznutí. Vnitřní ocelová nádrž se speciálním emailem CoPro a ochrannou anodou k dosažení mimořádně dlouhé životnosti. Vhodné k tlakovému zapojení s odpovídající bezpečnostní skupinou (součást dodávky).
Snadná montáž díky univerzálnímu nástěnnému závěsu.
- ergonomie a nový design
- plynulé nastavení teploty od 35 °C do 75 °C
- vertikální instalace
- možnost instalace s plastovým potrubním systémem (dodržujte údaje výrobce)
- výměnná nerezová topná příruba s trubkovým topným tělesem
- pojistný ventil 6,7 bar se zpětnou klapkou součástí dodávky
Technické parametry :
- napájení : 230V
- příkon : 2 kW
- objem zásobníku : 150 litrů
- tepelná ztráta za 24 hodin při 65°C : 1,33 kWh
- třída energetické účinnosti : C
- barva : bílá
- krytí : IP25
- hmotnost : 46,2 kg (bez vody)
Rozměry :
- výška : 1410 mm
- průměr : 510 mm
výrobce : STIEBEL-ELTRON Německo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače vody svislé, elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 4017212320853 |
| Šířka (mm): | 510 mm |
| Hloubka (mm): | 520 mm |
| Výška (mm): | 1410 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Objem zásobníku: | 150 litrů |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
