Ohřívač vody 5 litrů, ESH 5 O-N Trend plastová nádrž, nad umyvadlo, 2kW/230V 201388 Stiebel-Eltron
Malý zásobník zásobuje jedno odběrné místo se střední potřebou teplé vody. Pokud je odběrové místo často používáno, doporučujeme variantu s větším objemem zásobníku.
Připraven k okamžitému použití.
Nemáte pod dřezem dostatek místa pro malý zásobník?Žádný problém! Pokud chcete, můžete model snadno nainstalovat nad dřez.K tomu slouží dlouhý připojovací kabel se zástrčkou s ochranným kontaktem.Takto zažijete všestranný komfort.
Technické parametry:
- Připojovací příkon: 2 kW
- Třída energetické účinnosti: A
- Jmenovitý objem: 5 l
- Provedení: Malý zásobník
- Způsob montáže: Montáž nad odběrné místo
- Barva: bílá
- Výška: 415 mm
- Šířka: 252 mm
- Hloubka: 233 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 4017212013885 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
