Ohřívač vody 80 litrů, elektrický 1,8 kW PSH 80 Classic, 235961 Stiebel eltron
Ohřívač vody PSH Classic 80 s objemem 80 litrů od výrobce Stiebel Eltron Německo
Nástěnné zásobníky PSH Classic jsou vhodné pro zásobování jednoho tak i několika odběrných míst teplou vodou, např. současné zásobování koupelny a kuchyně. Na ohřívači můžete regulovat teplotu od 30-70°C, ohřev vody signalizuje na ovládacím panelu kontrolka. Pomocí indikátoru teploty na přední straně lze pohodlně zjistit aktuální teplotu vody. Ohřívače vody od výrobce Stiebel Eltron jsou vyrobeny z velmi kvalitní tvrdé pěnové izolace z PU o tloušťce 22mm, která zaručuje nízké tepelné ztráty. Výhodou je i snadná instalace za všechny běžné ohřívače vody díky univerzálnímu nástěnnému držáku.
Bezpečnost a kvalita:
Magnéziová anoda chrání nádrž před korozí. Ocelová vnitřní nádrž se speciálním přímým smaltem „anticor“ pro dlouhou životnost. Automatická ochrana před mrazem kontroluje teplotu vody a chrání nádrž před zamrznutím.
- Rychlý přenos tepla do vody trubkovým topným tělesem o výkonu 1,8 kW
- Plynulé nastavování teploty od 30 °C do 70 °C pomocí otočného ovladače na přední straně
- Indikátor teploty pro vizuální kontrolu teploty vody
- Anoda s dlouhou životností k optimální ochraně nádrže
- Kvalitní tepelná izolace pro nízké ztráty energie
- Ochrana před mrazem je integrovaná v zásobníku teplé vody
- Instalace možná i spolu s plastovými potrubními systémy
- Pojistný ventil 6,7 bar se zpětnou klapkou součástí dodávky
Technické informace:
objem zásobníku: 80 litrů
napájení: 230 V
příkon: 1,8 kW
typové označení: PSH 80 Classic
tepelná ztráta za 24 hodin při teplotě 65°C : 1,22 kWh
třída energetické účinnosti: C
barva: bílá
krytí: IP24
přípojky vody: G 1/2 A
výška: 810mm
průměr: 475mm
hmotnost bez vody: 27 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohřívače vody svislé, elektrické |
|---|---|
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 4017212359617 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 810 mm |
| Krytí (IP): | 24 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Objem zásobníku: | 80 litrů |
| Průměr (mm): | 475 mm |
| Příkon (W): | 1800 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
