Ohřívač vody průtokový 4,4kW EIL 4 Premium malý elektronicky řízený 230V Stiebel-Eltron 200135
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé průtokové ohřívače vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 4017212001356 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4400 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
