Olejový radiátor 2000W přenosný s nastavitelných výkonem 800W/1200W/2000W kolečka Solight OR01
Technické parametry:
Barva: bílá
Napájení: 230 V/AC
Počet stupňů výkonu: 3
Výkon: 800, 1200 nebo 2000 W
Montáž: volně stojící, na kolečkách
Displej: ne
Časovač: ne
Termostat: ano
Vypínač: ano
Dálkový ovladač: ne
Ochrana proti přehřátí: ano
Ochrana proti převrácení: ano
Ventilátor: ne
Indikace stavu: ano, světelná
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosná topidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8592718032814 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | Solight Holding s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Na Brně 1972 500 06 Hradec Králové |
| E-mail : | info@solight.cz |
