Olověný akumulátor GT12-1,3 SLA 12V 1,3Ah faston 4,7mm EMOS B9652
Technický popis zboží
•bezúdržbový
•12 V/1,3 Ah
•prodejní obal: 1 ks
•rozměr: 97 x 43 x 52 mm
°hmotnost: 0,63 kg
•bezúdržbový
•12 V/1,3 Ah
•prodejní obal: 1 ks
•rozměr: 97 x 43 x 52 mm
°hmotnost: 0,63 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595025340825 |
| Šířka (mm): | 97 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 43 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 1300 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 52 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
