Olověný akumulátor GT12-12 SLA 12V 12Ah faston 6,3mm EMOS B9656
Technický popis zboží
•bezúdržbový
•12 V/12 A
•rozměry 151 x 98 x 95 mm
°hmotnost: 4 kg
•bezúdržbový
•12 V/12 A
•rozměry 151 x 98 x 95 mm
°hmotnost: 4 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 8595025343529 |
| Šířka (mm): | 151 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 98 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 12000 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 95 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
