Olověný akumulátor GT12-18 SLA 12V 18Ah terminál 12x12x2mm EMOS B9655
Technické parametry:
Typ: olověný, bezúdržbový
Napětí: 12 V/DC
Kapacita: 18 Ah
Připojení: terminál 12 x 12 x 2 mm
Hmotnost 4,88 kg
Rozměry: 181 x 77 x 167 mm
Poznámka: dětská vozítka, elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární systémy atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.88 kg |
| EAN: | 8595025340856 |
| Šířka (mm): | 181 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 76 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 18000 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 167 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
