Olověný akumulátor GT12-7,2 SLA 12V 7,2Ah faston 4,7mm EMOS B9654
Technický popis zboží
•bezúdržbový
•12 V/7,2 Ah
•prodejní obal: 1 ks
•rozměr: 151 x 65 x 95 mm
°hmotnost: 2,43 kg
•bezúdržbový
•12 V/7,2 Ah
•prodejní obal: 1 ks
•rozměr: 151 x 65 x 95 mm
°hmotnost: 2,43 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8595025340849 |
| Šířka (mm): | 151 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 65 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 7200 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 95 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
