Olověný akumulátor GT6-4,2 SLA 6V 4,2Ah faston 4,7mm EMOS B9641
Náhradní baterie ke svítilně 3810GS;bezúdržbový6 V/4,2 Ahhmotnost 0,8 kgprodejní obal: 1 ksrozměr: 70 x 47 x 101 mmnáhradní bezúdržbový akumulátor 6 V 4,2 Ah ke svítilnám: JML 2999, JML 2936, 2931 NS,2867 CE, 100 RC, 3810hmotnost 850 gprodejní obal: 1 ksrozměry 70 x 47 x 102
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8595025318732 |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 47 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 6 V |
| Kapacita: | 4000 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 101 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
