Olověný akumulátor SLA 12V 2,2Ah faston 4,7mm EMOS B9672
Technické parametry:
Typ: olověný, bezúdržbový
Napětí: 12 V/DC
Kapacita: 2,2 Ah
Připojení: faston 4,7 mm
Hmotnost 0,95 kg
Rozměry: 178 x 61 x 35 mm
Poznámka: zabezpečovací ústředny atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8592920004159 |
| Šířka (mm): | 178 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 35 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 2200 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 67 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
