Olověný akumulátor SLA 12V 4,5Ah faston 4,7mm EMOS B9653
Olověný bezúdržbový akumulátor SLA 12V/4,5Ah
technický popis zboží:
◦bezúdržbový
◦12 V/4,5 Ah
◦prodejní obal: 1 ks
◦rozměr: 90 x 70 x 101 mm
°hmotnost: 1,418 kg
technický popis zboží:
◦bezúdržbový
◦12 V/4,5 Ah
◦prodejní obal: 1 ks
◦rozměr: 90 x 70 x 101 mm
°hmotnost: 1,418 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 8595025340832 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 70 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 4500 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 101 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
