Olověný akumulátor SLA 12V 7,2Ah faston 4,7mm EMOS B9691
Technické parametry:
Typ: olověný, bezúdržbový
Napětí: 12 V/DC
Kapacita: 7 Ah
Připojení: faston 4,7 mm
Hmotnost 2,05 kg
Rozměry: 151 x 65 x 94 mm
Poznámka: UPS záložní zdroje, elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární systémy atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8592920018187 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Délka (mm): | 151 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 7000 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 100 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
