Olověný akumulátor SLA 12V 7,2Ah faston 6,3mm EMOS B9674
Technické parametry:
Typ: olověný, bezúdržbový
Napětí: 12 V/DC
Kapacita: 7,2 Ah
Připojení: faston 6,3mm
Hmotnost 2,2 kg
Rozměry: 151 x 65 x 94 mm
Poznámka: rybáři - echoloty, sonary, napájení motoru lodí, zahradní traktory atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8592920004449 |
| Šířka (mm): | 151 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 65 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 7200 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 95 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
