Olověný akumulátor SLA 6V 7Ah faston 4,7mm EMOS B9659
Technický popis zboží
•Olověný bezúdržbový akumulátor 6V 7Ah
•Rozměry: 151 x 34 x 94 mm
•NÁHRADA ZA RBC18 APC
°hmotnost: 1,25 kg
•Olověný bezúdržbový akumulátor 6V 7Ah
•Rozměry: 151 x 34 x 94 mm
•NÁHRADA ZA RBC18 APC
°hmotnost: 1,25 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olověné akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595025353474 |
| Šířka (mm): | 151 mm |
| Bezúdržbový: | Ano |
| Délka (mm): | 34 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 6 V |
| Kapacita: | 7000 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Výška včetně pólů: | 94 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
