Malé rozměry
Slim je kompaktní tryskový vysoušeč z Řady Jet Dryer. Je ideální tam, kde jste limitováni prostorem. I přes malé rozměry vás ohromí svým sušícím výkonem.
Duální trysky pro rychlé osušení rukou
Celkem 23 trysek je rozmístěno po obou stranách vysoušecího prostoru. Ruce jsou tak sušeny rovnoměrně a v rekordně krátkém čase.
Modré podsvětlení
Vnitřní vysoušecí prostor je osvětlený úspornými LED diodami. Tlumené tmavě modré světlo působí moderně, a ukazuje uživateli kam vložit ruce.
2 rychlosti
S tryskovým vysoušečem SLIM si můžete vybrat ze dvou rychlostí vysoušení. Na nižší stupeň je provoz vysoušeče velmi tichý. Na vyšším stupni trvá vysoušení kratší dobu.
Přepínat rychlosti můžete pohodlně na ovládacím panelu v horní části vysoušeče.
Automatický ohřev vzduchu
Vysoušeč je vybaven čidlem okolní teploty, ohřev vzduchu se automaticky zapne v okamžiku poklesu teploty.
Dry Floor
Systém Dry Floor zajistí, že podlaha pod vysoušečem bude vždy suchá. Tryskový vysoušeč Slim je vybavený nádržkou pro zachytávání vody.
Hygienické osušení rukou
Provoz vysoušeče je zcela bezkontaktní, takže nedochází ke křížené kontaminaci. Nasávaný vzduch je filtrovaný přes HEPA filtr. HEPA filtrem eliminuje více než 99,97% drobných prachových částic o velikosti 300 nanometrů.
Osvěžovač vzduchu
Gelový osvěžovač je možno dodatečně zakoupit. Následně se při provozu vysoušeče uvolňuje příjemná vůně.
Welt Servis spol. s r.o. drží výrobky i náhradní díly skladem a zajišťuje záruční i pozáruční servis
Součásti balení:
- Montážní návod
- Montážní závěsný panel
- 5 mm hmoždinka 6 ks
- Napájecí kabel
- 4 x 25 mm samořezný šroub 6 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osušovače rukou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8596220006349 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | Welt Servis spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebovická 5046 / 59 722 00 Ostrava – Třebovice |
