Ovládací relé G2ASMA20 alternátor čerpadla 2CO série Gamma TELE Haase 122000
Hlídací relé G2ASMA20
Relé pro střídání, paralelní chod a záskok 2 čerpadel
2 módy činnosti
Zálohovaná paměť
Časové zpoždění
2 výstupní přepínací kontakty
TECHNICKÉ INFO
střídání a zálohování čerpadel
časové řízení nebo řízení signálem
řízení napájecím napětím
indikace chyby pro zálohování
galvanicky oddělené napájecí napětí modulem TR 2 … V AC
průmyslové provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 9008662000339 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| Spínací funkce: | Bistabilní |
| Jmenovité provozní napětí Ue AC 50 Hz: | 24 - 400 V |
| Jmenovité provozní napětí Ue AC 60 Hz: | 24 - 400 V |
| Jmenovité provozní napětí Ue DC: | 24 - 24 V |
| Druh připojovací techniky: | Závitová přípojka |
| Jmenovitý provozní kmitočet: | 48 - 63 Hz |
| Modul snímání napětí: | Ne |
| Modul snímání proudu: | Ne |
| Počet binárních vstupů: | 2 |
| Počet výstupů, s kontaktem: | 2 |
| Typ el. připojení pro pomocný a řídicí proudový obvod: | Závitová přípojka |
| Vstup pro analogové teplotní čidlo: | Ne |
| Vstup pro detekci zemního zkratu: | Ne |
| Vstup pro termistorovou přípojku: | Ne |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
