Párty LED řetěz venkovní IP44, 15x E27 max.48W žárovka, délka 15m, Avide AOE27S1515
Venkovní řetěz v délce 15m s krytím IP44, patice 15x E27 pro LED žárovky
Venkovní párty LED řetěz v délce 15m s krytím IP44 patic E27 při nasazené žárovce. Tento řetěz je osazen 15x E27. V případě použití více řetězů je možné napojovat do maximální délky 200m nebo celkového příkonu max.720W.
Dodáváno bez žárovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní - zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 5999097925981 |
| Barva: | Černá |
| Krytí (IP): | 44 |
| Délka (mm): | 15000 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
