Pásek vázací 200x4,6mm (balení 100ks) K2 Systems 2002870
Stahovací pásky s možností zásuvného připojení pro venkovní montáž solárních kabelů.
Pro montážní systémy - Dome 6 System, Dome Zero System, InsertionRail System, MiniRail System,
MultiRail System, SingleRail System, SolidRail System, SpeedRail System, TiltUp Vento System.
D × Š: 200x4.6 mm
Materiál: Polyamid
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4260255721303 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Hloubka (mm): | 15,4 mm |
| Výška (mm): | 12 mm |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
