Technický popis zboží
•PVC
•0,13 mm x 19 mm x 20 m
•prodejní obal: 10 ks, fólie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PVC elektroizolační pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| EAN: | 8595025318862 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | PVC |
| Šířka (mm): | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Samozhášecí: | Ano |
| UV stabilní: | Ne |
| Izolační: | Ano |
| Oboustranné: | Ne |
| Samovulkanizační/amalgační: | Ne |
| Síla materiálu (tloušťka): | 0,13 mm |
| Vhodné pro vysoké napětí: | Ano |
| Vulkanizační: | Ne |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
