Páska izolační 15mm x 10m PVC barevný mix (cena za kus) EMOS F615992
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PVC elektroizolační pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.311 kg |
| EAN: | 8592920091449 |
| Barva: | Ostatní |
| Materiál: | PVC |
| Šířka (mm): | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Samozhášecí: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| UV stabilní: | Ne |
| Izolační: | Ano |
| Oboustranné: | Ne |
| Samovulkanizační/amalgační: | Ne |
| Síla materiálu (tloušťka): | 0,13 mm |
| Vhodné pro vysoké napětí: | Ano |
| Vulkanizační: | Ne |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
