Páska izolační 15mm x 10m PVC zelená Temflex 165 3M 337100184726
Izolační páska Temflex 165 s tloušťkou 0,15 mm je PVC páska určená pro univerzální použití. 3M Temflex 165 je vinylová elektrotechnická páska ideální pro izolaci nízkonapěťových vodičů a kabelových spojů, stejně jako pro jejich opravy a svazkování. Páska má vylepšené vlastnosti, což z ní dělá vhodnou volbu pro vnitřní i venkovní aplikace. Je odolná vůči oděru, kyselinám, zásadám a povětrnostním vlivům, včetně UV záření. Při okolních teplotách až 90 °C poskytuje spolehlivý výkon. Je dostupná v běžných průmyslových barvách. IEC 60454-3-1-5/F-PVCP/90
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PVC elektroizolační pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4054596613591 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | PVC |
| Šířka (mm): | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Samozhášecí: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| UV stabilní: | Ne |
| Izolační: | Ano |
| Oboustranné: | Ne |
| Samovulkanizační/amalgační: | Ne |
| Síla materiálu (tloušťka): | 0,15 mm |
| Vhodné pro vysoké napětí: | Ne |
| Vulkanizační: | Ne |
| Typ výrobku: | Lepící páska |
