•PVC
•0,13 mm x 19 mm x 20 m
•prodejní obal: 10 ks, fólie
•Technické parametry:
•tloušťka 0,13 mm +- 0,02 mm
•šířka 19 mm +- 1,0 mm
•délka 20 m +- 0,5 m
•pevnost v tahu min. 150 N/10 mm
•prodloužení min. 125%
•el. pevnost min. 40 kV/mm
•el. pevnost po vlhku min. 35 kV/mm
•zkouška plamenem <1 sec.
•přilnavost k oceli min. 1,8 N/10 mm
•přilnavost k podkladu 1,5 N/10 mm
•skladovat při teplotě +10°C až +60°C
•používat při teplotě +5°C až +60°C
•vyhovuje normě ČSN EN 60454-3-1-2/F-PVC/60
•0,13 mm x 19 mm x 20 m
•prodejní obal: 10 ks, fólie
•Technické parametry:
•tloušťka 0,13 mm +- 0,02 mm
•šířka 19 mm +- 1,0 mm
•délka 20 m +- 0,5 m
•pevnost v tahu min. 150 N/10 mm
•prodloužení min. 125%
•el. pevnost min. 40 kV/mm
•el. pevnost po vlhku min. 35 kV/mm
•zkouška plamenem <1 sec.
•přilnavost k oceli min. 1,8 N/10 mm
•přilnavost k podkladu 1,5 N/10 mm
•skladovat při teplotě +10°C až +60°C
•používat při teplotě +5°C až +60°C
•vyhovuje normě ČSN EN 60454-3-1-2/F-PVC/60
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PVC elektroizolační pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595025319692 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | PVC |
| Šířka (mm): | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Samozhášecí: | Ano |
| UV stabilní: | Ne |
| Izolační: | Ano |
| Oboustranné: | Ne |
| Samovulkanizační/amalgační: | Ne |
| Síla materiálu (tloušťka): | 0,13 mm |
| Vhodné pro vysoké napětí: | Ano |
| Vulkanizační: | Ne |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
