Patice relé PI-50BE(ES50) pro řadu RP TELE Haase 180137
Patice pro relé řady RP a MZPA
Patice pro relé s 1 nebo 2 přepínacími kontakty + cívka (5 nebo 8 kontaktů)
TECHNICKÉ INFO
patice pro relé s 1 nebo 2 přepínacími kontakty + cívka (5 nebo 8 kontaktů)
svorky oboustranně i jednostranně
doplňkové indikační a ochranné moduly
volitelné umístění popisovacích štítků
upevňovací plastové spony / vyhazovače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4043148222787 |
| Šířka (mm): | 15,5 mm |
| Hloubka (mm): | 42,5 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta 35 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Možnost rozšíření funkcí: | Ano |
| Počet pinů: | 8 |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
