TELE Haase 180050 reléová zásuvka série RM
Příslušenství základní zásuvky pro řadu RM šíře 27 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 9008662016071 |
| Šířka (mm): | 27 mm |
| Hloubka (mm): | 42 mm |
| Výška (mm): | 74 mm |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta 35 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Možnost rozšíření funkcí: | Ano |
| Počet pinů: | 14 |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
