PocketHome PH-PK20 přijímač nástěnný pro montáž na zeď zatížení 16A
PH-PK20 bezdrátový přijímač kotle - nástěnný
Zapíná a vypíná kotel podle zaslaných informací z centrální řídící jednotky. PH-CJ37 pracuje podle navoleného programu a při dosažení zadané teploty vyšle signál do PH-PK20 pro vypnutí ohřevu vody pro vytápění.
V případě příjmu signálu z PH-CJ37 potvrzuje zpětně PH-PK20 příjem informace. Pokud PH-CJ37 nedostane odpověď, zobrazí na LCD Error (chyba). Obsluha je tak ihned informována o problémech komunikace.
Všechny provozní stavy jsou indikovány pomocí LED.
V případě, že PH-PK20 nedostane po dobu delší jak 6 hodin žádnou informaci, přejde do nouzového režimu (2 minuty topí a 8 minut je kotel vypnut).
Bezdrátový systém PocketHome® = regulace spotřebičů Vaší domácnosti, bytů, kanceláří, komerčních objektů =
jednoduše bez stavebních úprav jsou náklady na vytápění pod kontrolou = topení teplovodní, přímotopné konvektory
= úspora energií
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Dosah | 300m na volné ploše, 35m v zástavbě |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Stupeň krytí | relé, max.5 A/250 VAC |
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C |
ke stažení
>návod v pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PocketHome, Home Control bezdrátová regulace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221918 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
