PocketHome PH-PK21 přijímač do zásuvky pro bezdrátovou komunikaci
PocketHome PH-PK21 přijímač do zásuvky;
PH-PK21 Bezdrátový přijímač kotel - do zásuvky
Jedná se o variantu funkčně shodnou jako PH-PK20, přijímač je však umístěn do krabičky s průchozí zásuvkou a vidlicí pro 230V/50Hz.
Bezdrátový systém PocketHome® = regulace spotřebičů Vaší domácnosti, bytů, kanceláří, komerčních objektů =
jednoduše bez stavebních úprav jsou náklady na vytápění pod kontrolou = topení teplovodní, přímotopné konvektory
= úspora energií
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Dosah | 300m na volné ploše, 35m v zástavbě |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Stupeň krytí | relé, max.5 A/250 VAC |
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C |
ke stažení
>návod v pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PocketHome, Home Control bezdrátová regulace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221925 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
