Podložka M6,4 velkoplošná GZ ARK-219311 galvanicky zinkovaná balení 100ks Arkys
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 18592648193118 |
| Vnější průměr: | 18 mm |
| Vnitřní průměr: | 7 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Pro rozměr šroubu (M..): | 6 |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
