Podložka PI 80T pro montáž instalačních krabic na hořlavé materiály
podložka pod instalační krabice na hořlavé podklady PI
- bezazbestový zdravotně nezávadný materiál
- podložka zvyšuje teplotní odolnost při montáži elektroinstalačních krabic na hořlavé podklady
- odpovídá tvaru elektroinstalační krabice a tvaru přístrojů
Materiál : CEMVIN
Teplotní odolnost : -5 - 60°C
Šířka : 80 mm
Výška : 80 mm
Tloušťka : 5 mm
Použití : pro krabice LK 80X16 T, LK 80X28 T
Hmotnost : 0.05 kg/ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství krabic-víčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595057614703 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Délka (mm): | 80 mm |
| Množství v balení: | 10 |
| Provedení: | Protipožární tmel |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
