PP 80/3
přístrojová podložka
Technické údaje:
rozměr A: 89 mm
rozměr B: 250 mm
Popis:
Přístrojová podložka se instaluje do rámu podlahové krabice
KOPOBOX 80. Montáž je doporučena spolu s přístrojovou krabicí KPP 80.
PP 80/3 - slouží k montáži až 3 ks klasických přístrojů
PP 80/45 - slouží k montáži až 4 ks modulárních přístrojů firem ABB,
PEHA, Legrand, OBO Bettermann a jiné přístroje shodné konstrukce
PP 80/0 - slouží k zaslepení neosazeného prostoru v rámu podlahové
krabice KOPOBOX 80.
přístrojová podložka
Technické údaje:
rozměr A: 89 mm
rozměr B: 250 mm
Popis:
Přístrojová podložka se instaluje do rámu podlahové krabice
KOPOBOX 80. Montáž je doporučena spolu s přístrojovou krabicí KPP 80.
PP 80/3 - slouží k montáži až 3 ks klasických přístrojů
PP 80/45 - slouží k montáži až 4 ks modulárních přístrojů firem ABB,
PEHA, Legrand, OBO Bettermann a jiné přístroje shodné konstrukce
PP 80/0 - slouží k zaslepení neosazeného prostoru v rámu podlahové
krabice KOPOBOX 80.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové - podlahové instalace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 8595057690790 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Materiál: | Polyamid |
| Délka (mm): | 250 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet vestavitelných přístrojů: | 3 |
| Způsob montáže instalačního zařízení: | Šroubování |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
