Podpěra PZM 300 GZ pro kabelový žlab Merkur šířky 300mm ARK-216030 galvanicky zinkováno
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpěry MERKUR galvanický zinek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 8592648160304 |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Délka (mm): | 365 mm |
| Druh děrování: | Perforovaný můstek |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Provedení: | Jednoduchý profil |
| Šířka otvoru: | 8,4 |
| Tloušťka materiálu: | 1 |
| Tvar profilu: | Profil tvaru U |
| Výrobní společnost : | ARKYS, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tuřanka 115a, Brno 627 00 |
| E-mail : | info@arkys.cz |
