Pohybové čidlo HF k vestavbě SENSOR HF 71 Greenlux GXHF020
Pohybové čidlo HF v bílé barvě.
Mikrovlnné pohybové ovládání svítidel.
Určen k zabudování do svítidla.
Možnost plynulé regulace:
– čas (v rozmezí 10s až 15 minut)
– okolní osvětlení od 3lx (režim noc) po 2000lx (režim den)
– rozsah detekce pohybu (ve snímaném rádiusu s rozmezím 1-8 m směrem od osy nebo 5-15m v přímém směru)
Spínacím prvkem je relé. Pro funkci potřebuje fázový i nulový vodič.
Maximální zatížení 1200W (LED max. 300W).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čidla pohybu - senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660154589 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Provozní teplota: | -20+40 °C |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 61,5 mm |
| Dosah čidla (m): | 15 m |
| Jmenovité napětí (V): | 220-240 V |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Max. doba činnosti (min): | 12 min. |
| Max. výkon (W): | 1200 W |
| Min. doba činnosti (s): | 10 s |
| Třída izolace: | II |
| Úhel činnosti čidla (°): | 360x180 |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
