Pohybové čidlo PIR do krabice SENSOR 42 bílé Greenlux GXSI021
Infračervený (PIR) pohybový a zvukový senzor z plastu v bílé barvě.
Instalace zabudováním do nástěnné montážní krabice (například KP68).
Určen pro spínání svítidel, světelných zdrojů a el. zařízení. Spolupracuje také s LED zdroji světla.
Vnitřní integrovaný mikrofon umožňuje spínání přístrojů zvukem (například tlesknutím ruky).
Možnost nastavení 4 módů:
– trvale zapnuto (ON)
– trvale vypnuto (OFF)
– pohybové ovládání (PIR)
– pohybové a zároveň zvukové ovládání (+MIC)
Možnost plynulé regulace:
– čas (v rozmezí 10s až 15 minut)
– okolní osvětlení od 3lx (režim noc) po 2000lx (režim den)
– citlivost mikrofonu (v rozmezí 30-90dB)
Senzor je vhodný pouze pro použití uvnitř budov.
Indikace stavu signalizovaná LED diodou.
Spínacím prvkem je relé. Pro funkci potřebuje fázový i nulový vodič.
Maximální zatížení 1200W (LED max. 600W).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čidla pohybu - senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660154558 |
| Barva: | Bílá |
| Provozní teplota: | -20+40 °C |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Dosah čidla (m): | 9 m |
| Instalační výška (m): | 1-1,8 m |
| Jmenovité napětí (V): | 220-240 V |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Max. doba činnosti (min): | 15 min. |
| Max. výkon (W): | 1200 W |
| Min. doba činnosti (s): | 10 s |
| Nastavitelný práh - režim noc/den: | 3-2000 LUX |
| Spínací prvek: | RELÉ |
| Třída izolace: | II |
| Úhel činnosti čidla (°): | 160x120 |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
