Pohybové čidlo PIR SENSOR 16 B černé Greenlux GXSE019
Infračervený (PIR) pohybový senzor z plastu v černé barvě.
Využívá dva PIR snímače. Jeden snímá pohyb osob v přímém směru a druhý snímá prostor pod senzorem.
Instalace přisazením ke zdi/stropu.
Určen pro spínání svítidel, světelných zdrojů a el. zařízení. Spolupracuje také s LED zdroji světla.
Snadno přístupnými otočnými regulátory lze nastavit:
– čas (v rozmezí 10s až 15 minut)
– okolní osvětlení od 3lx (režim noc) po 2000lx (režim den)
Čidlo je odolné proti vniknutí vody a prachu (možnost použití i pro venkovní instalace).
Spínacím prvkem je relé. Pro funkci potřebuje fázový i nulový vodič.
Konstrukce senzoru umožňuje natáčení v rozsahu 180°.
Maximální zatížení 1200W (LED max. 600W).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čidla pohybu - senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660154565 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 63 mm |
| Provozní teplota: | -20+40 °C |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Délka (mm): | 92 mm |
| Dosah čidla (m): | 12 m |
| Instalační výška (m): | 1,8-2,5 m |
| Jmenovité napětí (V): | 220-240 V |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Max. doba činnosti (min): | 15 min. |
| Max. výkon (W): | 1200 W |
| Min. doba činnosti (s): | 10 s |
| Nastavitelný práh - režim noc/den: | 3-2000 LUX |
| Spínací prvek: | RELÉ |
| Třída izolace: | II |
| Úhel činnosti čidla (°): | 180/360/120 |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
