Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožové pojistky (NH pojistky) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.153 kg |
| EAN: | 3838895353669 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitý proud (A): | 125 A |
| Jmenovité napětí (V): | 500 V |
| Konstrukční velikost: | NH00 |
| Množství v balení: | 1 |
| Třída provozu: | gL/gG (ochrana vedení v plném rozsahu/ochrana přístrojů v plném rozsahu) |
| Izolované kovové úchytky (IMGL): | Ne |
| Jmenovitá spínací schopnost: | 120 kA |
| Typ ukazatele: | Kombinovaný ukazatel stavu pojistky |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
