Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistky válcové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| EAN: | 8590125152064 |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 690 V |
| Model: | PV510 |
| Provedení: | Keramická pojistka |
| Provozní třída: | gR (ochrana polovodičů s plným rozsahem) |
| Velikost: | 10x38 mm |
| Vypínací schopnost: | 120 kA |
| Ztrátový výkon při dimenzovaném proudu: | 8.7W |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
