Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistky válcové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 8590125067108 |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Jmenovitý proud (A): | 32 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Model: | PV10 |
| Provedení: | Keramická pojistka |
| Provozní třída: | aM (ochrana spínacích přístrojů s dílčím rozsahem) |
| Velikost: | 10x38 mm |
| Vypínací schopnost: | 120 kA |
| Ztrátový výkon při dimenzovaném proudu: | 1.5W |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
