Pojistková vložka D01 gL 16A (pojistkový spodek E14) šedá ETI 002211005
Pojistková vložka D01
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové vložky a doteky do 100A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838895000525 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Kód barvy: | Šedá |
| Konstrukční velikost: | D01 |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
