Pojistková vložka D02 gL 35A (pojistkový spodek E18) černá ETI 002212003
Pojistková vložka D02 gL pro pojistkový spodek E18, barva černá, proud 35 A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové vložky a doteky do 100A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838895000556 |
| Jmenovitý proud (A): | 35 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Kód barvy: | Černá |
| Konstrukční velikost: | D02 |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
