Pojistková vložka DI DZ 6A (pojistkový spodek E16) zelená ETI 002311103
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové vložky a doteky do 100A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838895279341 |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 500 V |
| Kód barvy: | Zelená |
| Konstrukční velikost: | DI |
| Třída provozu: | Ostatní |
| ? Vypínací charakteristika: | Rychlá (F) |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
