Pojistková vložka DII gL-gG 10A (pojistkový spodek E27) červená ETI 002312404
Pojistková vložka DII pro pojistkové spodky E27, 10A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové vložky a doteky do 100A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838895000044 |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kód barvy: | Červená |
| Konstrukční velikost: | DII |
| ? Vypínací charakteristika: | Pomalá (T) |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
