Pojistková vložka DIII gL-gG 63A (pojistkový spodek E33) měděná ETI 002313403
Pojistková vložka DIII pro pojistkové spodky E 33, 63A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové vložky a doteky do 100A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838895000198 |
| Jmenovitý proud (A): | 63 A |
| Jmenovité napětí (V): | 500 V |
| Kód barvy: | Měď |
| Konstrukční velikost: | DIII |
| Třída provozu: | gL/gG (ochrana vedení v plném rozsahu/ochrana přístrojů v plném rozsahu) |
| ? Vypínací charakteristika: | Pomalá (T) |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
