Pojistkový odpínač OPVF10-2 OEZ:41004
Dvoupólový držák pojistek OPVF10 pro vložky 10 × 38 mm chrání DC obvody do 30 A / 1000 V, montuje se na DIN TH35, je plombovatelný a vyžaduje min. 4 mm² vodič pro PF10 16 / 20 A gR.
Dvoupólový pojistkový držák OPVF10 je určen pro válcové pojistkové vložky 10 × 38 mm – polovodičové PF10 a fotovoltaické PC10 – s jmenovitým proudem do 30 A při napětí 1000 V DC. Modulární šířka 45 mm usnadňuje kombinaci s dalšími přístroji v rozváděči.
Držák se montuje zacvaknutím na standardní DIN lištu TH35 (ČSN EN 60715) nebo přišroubováním k desce – ideálně na ocelovou lištu. V uzavřené poloze je možné jej zaplombovat, čímž se zabrání neautorizované manipulaci. Při použití pojistkových vložek PF10 16 A a 20 A gR je nutné dodržet minimální připojovací průřez vodiče 4 mm2.
Klíčové parametry
- Balení: 1 kus
- Jmenovité napětí: 1000 V DC
- Max. jmenovitý proud pojistky: 30 A
- Typ pojistky: válcová 10 × 38 mm (PF10, PC10)
- Počet pólů: 2
- Montáž: DIN lišta TH35 nebo šroub na desku
- Společně spínaný N vodič: ne
- Uzamykatelnost: ne (plombovat lze)
- Optická indikace závady: ne
- Doporučený průřez vodiče: min. 4 mm2 (pro PF10 16/20 A gR)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové odpínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590125410041 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Jmenovité napětí (V): | 1000 V |
| Množství v balení: | 1 |
| ? Pro velikost pojistky: | 10x38 mm |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Společně spínaný neutrální vodič: | ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Optická indikace závady: | Ne |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
